«Динамо» зіграло у результативну нічию з «Лаціо» у Лізі Європи

07:15, 9 березня 2018

На перший матч 1/8 Ліги Європи київське «Динамо» відправилося до Риму на гру проти місцевого «Лаціо».

Олександр Хацкевич дещо здивував стартовим складом, довіривши місце в основі одразу Бурді, Шапаренку та Бєсєдіну.

З перших хвилин гості віддали ініціативу «Лаціо», залишившись біля своїх воріт. Гра довший час відбувалася біля воріт Бойка, а Стракошу довший час навіть не турбували. Проте захист киян діяв надійно, не даючи можливість швидким Феліпе Андерсону та Іммобіле вриватися у вільні зони. Коли ж небезпека виникала, в останній момент її все-таки вдавалося ліквідовувати. Як це було в моменті, коли Бурда в падінні зумів зачепити м'яч, який летів точно на голову форварду італійців.

Та все змінилося в другому таймі. «Динамо» стало більше відкриватися та йти вперед. І забило. Піваріч наважився на навіс на Бєсєдіна, той головою скинув прямо на Циганкова, а Віктор, здавалося б, невдало зупинив м'яч, та вже наступної мити ефектно пробив п'ятою по воротах.

Радість гостей була не довгою. «Лаціо» знадобилося дві хвилини, щоб зрівняти рахунок. Іммобіле скористався тим, що йому дали занадто багато вільного простору в атаці, і на швидкості ввійшовши у штрафний майданчик гостей, робив повз Бойка.

У моменті з другим голом в центрі поля помилився Гармаш. Саме він у підсумку і стане головним антигероєм матчу. Мілінковіч-Савіч без особливих зусиль забрав в нього м'яч і кинув в прорив бразильського нападника, за яким і не встигли захисники. Удар низом теж пройшов повз Бойка.

Врятувати гру був покликаний Мораєс, який замінив Шапаренка. І заміна спрацювала. форварду «Динамо» вдався потужний гол-красень, коли він пробив у дальній кут воріт.

Та все ж «Лаціо» мав шанс перехилити щальки терезів у цій зустрічі на свою користь. Вже коли минули додані арбітром 5 хвилин, Іммобіле отримав прекрасну можливість пробити по воротах, що він і зробив. Але після його удару м'яч влучив у стійку воріт. Відтак нічия 2:2, і все вирішиться вже у Києві.

У Києві, де не зіграє Гармаш. Гравець мав в пасиві жовту картку, і йому не бажано було її отримувати у цьому матчі. Однак він її отримав. Але на цьому не зупинився. Вже після фінального свистка він вирішив посперечатися з арбітром, через що за свою надто емоційну поведінку (вгамовувати його прибігли мало не всі «динамівці») отримав від судді пряму червону картку.

Лаціо – Динамо 2:2

Голи: Іммобіле, 54, Андерсон, 62 – Циганков, 52, Мораєс, 79

Вилучення: Гармаш (після фінального свистка)