«Динамо» зіграло в нічию з АЕК та вийшло в 1/8 Ліги Європи

22:29, 22 лютого 2018

22 лютого київське «Динамо» на НСК «Олімпійський» грало матч-відповідь 1/16 Ліги Європи проти грецького АЕК. Перший матч у Греції закінчився з рахунком 1:1.

Погода у Києві не надто сприяла футболу - падав сніг, тож гравцям треба було підлаштовуватися під газон. Готовнішими до цього виявилися саме гравці АЕК.

Задовільний рахунок у першому матчі дещо розслабив киян, які розуміли, що греки будуть змушені йти в атаку. Так і було - команда українського захисника Дмитра Чигринського більшість часу проводила в атаці, у той час як «динамівці» намагалися грати на контратаках, стримуючи атакувальні потуги суперників. Вдавалося не завжди. Найбільш гострий епізод трапився у середині першого тайму, коли Денис Бойко не надто вдало зіграв на виході (на заваді йому став Денис Гармаш), і м'яч летів у ворота. Вибив його Микола Морозюк у падінні, при цьому отримавши травму голови. Але гру капітан «Динамо» продовжив.

На це кияни відповіли теж моментом зі стандарту, коли після подачі з кутового м'яч вибив з воріт Араухо.

У другому таймі гравці АЕК затисли «Динамо» на його половині поля, раз за разом атакуючи ворота Бойка. Гості діяли гостріше, і в одному з моментів лише диво врятувало «динамівців» - після подачі з кутового пішов повторний простіл у штрафний майданчик, і Мосуд з близької відстані пробив више воріт.

«Динамо» на це відповіло моментом Джуніора Мораєса. Він був ідентичний тому, коли напередодні Факундо Феррейра забив у матчі «Шахтаря» проти «Роми» у Лізі чемпіонів. Тільки аргентинський форвард «гірників» зумів відзначитися у цьому епізоді, а нападнику киян забракло майстерності.

Загалом у другому таймі «Динамо» не показало ні комбінаційної гри, ні виходів в атаку (володіння м'ячем доходило до 42 на 58). Команда раз за разом помилялася у простих ситуаціях, просто віддаючи м'яч супернику. Але АЕК не зумів цим скористатися. Як після матчу сказав Дмитро Чигринський, «футбольний бог забрав у них перемогу».

Лише наприкінці матчу українська команда створила декілька моментів. Але теж не забила. Гра так і закінчилася без голів, що цілком влаштувало «Динамо».

Динамо - АЕК 0:0

Завдяки голу, забитому на виїзді, у 1/8 Ліги Європи проходять саме кияни. Ім'я свого суперника вони дізнаються у п'ятницю, 23 лютого.