На День Незалежності до Львова звезуть близько тисячі школярів з районів

ЛОДА розіслала районним управлінням освіти листи з проханням забезпечити присутність дітей

22 серпня 2018

Керівниця департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій надіслала у всі районні управління освіти Львівщини листи з проханням привезти до Львова на урочистості з нагоди Дня Незалежності по 50 школярів з кожного району. Відповідний документ опублікувала 22 серпня спільнота ГО «Батьківської ради Львівщини» у Facebook.

Зокрема, керівників районних управлінь освіти просять «забезпечити участь» в офіційних заходах до Дня Незалежності по 50 школярів віком 11-12 років з кожного із 20 районів Львівщини. Дітей мають привезти об 11:30 до пам’ятника Тарасові Шевченку на просп. Свободи.

Лист департаменту освіти ЛОДА, надісланий в районні управління (фото ГО «Батьківська рада Львівщини»)

Любомира Мандзій підтвердила ZAXID.NET автентичність цього листа, однак відмовилася коментувати етичність централізованого звозу дітей з районів, де також святкуватимуть День Незалежності.

Через півгодини після дзвінка кореспондентки ZAXID.NET Любомира Мандзій опублікувала пост у Facebook, з якого випливає, що такі поїздки вона вважає складовою патріотичного виховання і можливістю для сільських дітей «безкоштовно помандрувати рідним краєм».

Додамо, що у Львівській області є 20 районів, тобто усього на День Незалежності до Львова мають привезти тисячу дітей.

Згідно із програмою святкування Дня Незалежності, опублікованої на сайті ЛОДА, 24 серпня біля пам’ятника Шевченка відбудеться кілька подій: покладання квітів о 12:00, акафіст до Пресвятої Богородиці у виконанні чоловічої хорової капели «Дударик» о 17:00 та виставка, присвячена 100-річчю відродження української державності

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Суд Кіпру арештував все особисте майно Дмитра Фірташа
Facebook змінив вимоги до політичної реклами через президентські вибори в Україні
Суд зобов'язав НАБУ відкрити провадження проти Степана Полторака
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ