Діти позмагалися між собою у пляжному футболі

Пляжний футбол

21:26, 12 серпня 2013

Сезонна зміна поля. З трави на пісок перебрались любителі футболу. Упродовж місяця і дорослі, і діти змагались між собою за звання найкращих у Львівській області. Ті ж, хто найспритніше б’є по м’ячу на піску, дійшли до завершального етапу.

12-річним хлопчакам позаздрили б навіть професіонали. Вони вже обіграли з десяток команд, аби пройти до завершального етапу. У зеленій формі - хлопці зі Львова влучно закидають м’ячі суперникам із Винників.

Правила дитячого пляжного футболу нескладні - 3 тайми по 9 хвилин. Маленькі львів’яни цей час використовують на повну, бо з суперником грають вже не вперше.

І попри те, що пляжний футбол - це аматорська гра, охочих команд позмагатись між собою вистачає.

Гра між Львовом та Винниками завершилась із рахунком 3:0. Час залатати діри у власній грі у футболістів іще буде. Фінали відбудеться за тиждень на Винниківському озері.