Для мешканців Знесіння відкриють нову амбулаторію сімейної медицини

Вона працюватиме на вул. Б. Хмельницького, 195

11 вересня

Для мешканців Знесіння скоро запрацює сучасна амбулаторія сімейної медицини, яка буде на вул. Б. Хмельницького, 195, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Зараз тривають ремонтні роботи у приміщенні на вул. Б. Хмельницького, 195, яке надали нам для створення амбулаторії сімейної медицини для мікрорайону Знесіння. Ця амбулаторія буде у складі 1-ї міської клінічної лікарні, тобто фактично працівників, які працюють в амбулаторії на вул. Польовій, буде переведено в нову сучасну амбулаторію. Зараз виконано орієнтовно 50% робіт», — каже керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Окрім того, зараз також триває реконструкція і ремонт закинутої будівлі на вул. Грушевського, 48, що у смт. Рудно для створення там нової амбулаторії. Розробляють проектно-кошторисну документацію зі створення амбулаторно-поліклінічного відділення і в Рясному на вул. Шевченка, 360.

Станом на вересень цього року охоплені сімейною медициною і мають зручні умови для лікування неподалік від дому 92% населення Львова.

Торік у Львові відкрили дві нові амбулаторії сімейної медицини — на вул. Тернопільській, 9 та на вул. Личаківській, 119, а також капітально відремонтували амбулаторію в Рясне-1 на вул. Шевченка, 366. Загалом впродовж 2014−2017 рр. у Львові відкрили 8 нових амбулаторій сімейної медицини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали