Львівські освітяни привітання із Днем вчителя приймають ще напередодні. Та навіть квіти і святкові побажання не стали на заваді щоденній самовідданій праці.
Уроки у львівських школах відбувались сьогодні за звичним розкладом. Хіба що у деяких закладах їх намагались частково скоротити.
Своїх учнів Богдана Степанівна уже двадцять шість років готує до дорослого життя - аби в майбутньому вміли аналізувати уже не задачі, а щоденні ситуації.
А це учениця Богдани Семчишин, яка щойно вступила на мехмат франкового університету. Максимальну кількість балів на ЗНО Таня, крім математики, набрала ще й з української та англійської. Шкільних вчителів згадує лише із вдячністю.
Англійську дівчата вивчають на базі програми американських університетів. Їх. як і понад 200 інших львівських школярів, залучило міське управління освіти. Артем - один із натхненників проекту. зараз налагоджує співпрацю із Гарвардським університетом.
Але самої лише школи чи навіть управління освіти замало, аби дитина захотіла стати успішною. Ірина Артем'як переконана: тандем вчителя і батьків нерозривний.
Цьогоріч, за всеукраїнськими рейтингами, львівські освітяни посіли друге місце після Києва.
Математика захоплює як музика - каже Богдана Семчишин. На сцені - кожен крок і нота прораховані теж із математичною точністю.
У Львові вже стало традицією - із міського бюджету преміювати вчителів до їхнього свята. Цьогорічні доплати - близько 80-ти відсотків від окладів .
Квіти та найтепліші побажання своїм вчителям не забувайте дарувати у першу неділю жовтня.