Для відновлення миру – головне діяти, – Валентин Наливайченко

7 вересня

Сьогодні, 7 вересня, у Львівському Прес-Клубі відбувся круглий стіл за участю кандидата в президенти України, лідера руху «Справедливість» Валентина Наливайченка на тему «Відновлення миру. Чи працює державна програма? Чи є альтернатива?».

Своє слово Наливайченко розпочав із ситуації, яка зараз склалася на сході України, зокрема, що стосується медичного забезпечення українських воїнів.

«Що можна говорити про виконання всяких бюрократичних програм, якщо ні президент, ні прем’єр не збудували і не зробили для медиків, які рятують життя українців, нічогісінько. Люди самі зробили набагато більше, ніж всі програми», – сказав лідер руху «Справедливість».

Говорячи про проблему власне відновлення миру, Наливайченко наголосив на тому, що саме наші воїни є основою захисту країни.

«Насамперед, ми звільнимо українських політв’язнів, заручників та розшукаємо зниклих безвісти. Їх треба повернути. Мій «План відновлення миру» передбачає створення Центру звільнення заручників. Крім того, нам потрібна дієва міжнародна угода для відновлення миру та деокупації усіх тимчасово окупованих територій. Проект такої угоди я представлю міжнародним партнерам ще до виборів», – заявив кандидат у президенти.

На думку Наливайченка, план відновлення миру – це також і запуск українських підприємств з прямими оборонними замовленнями від уже нового уряду, виплата зарплат українцям та відновлення економіки.

«Люди на сході чекають, що нарешті почнеться відновлення миру, надіються на це. Але це надія, насамперед, на нову українську владу, на конкретні дії: що там побудують дорогу, відремонтують лікарні. Настав час владі діяти, допомагати і підтримувати такими проектами відновлення миру і об’єднання країни», – переконаний лідер руху «Справедливість».

Підсумовуючи, політик заявив, що «Українці хочуть і мають отримати мир, порядок і захист. Тому відновлення миру – це не політичне гасло, це те, що має робити новий президент, нова влада і відповідати за це головою. Нездатні люди, корумповані, з офшорами мають раз і назавжди бути вичищені з української влади. Україна має стати на шлях розвитку. «Національний план дій» – це відновлення миру. Для цього у мене є і план, і воля, і рішучість. Головне – діяти!».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Домоуки
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей