Для заїзду в центр Львова на час Євро потрібна перепустка

20:05, 21 травня 2012

На час проведення Євро-2012, щоб заїхати в центральну частину своїм транспортом потрібно буде мати перепустку. В той же час мешканцям вулиць довкола стадіону достатньо буде лише документів, які засвідчують особу та місце проживання.

Про це інформують «Головні новини Львова».

Як розповіли у Львівській міській раді,за перепустками звернулося понад 5 тис. осіб. Написання заявки на отримання перепустки триває 15 хв.

«Для проїзду квадрату довкола стадіону у дні матчів потрібен лише паспорт з пропискою. Якщо ж квартиру винаймають - то треба мати при собі договір оренди», - розповів заступник директора департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Вілюра.

Нагадаємо, з 28 травня по 5 липня у Львові діятиме пішохідна зона. Через це таксисти змушені будуть шукати альтернативні стоянки.

Доведеться внести зміни і до транспортної схеми. Зокрема, маршрути, що проходили вулицею Коперника, скерують на вулицю Вітовського, а радіальні автобуси об’їжджатимуть центр по вулиці Підвальній.

Дивіться детальніше о 21.00 у "Головних новинах Львова" на 24 каналі.