Для зйомок історичного бойовика «Король Данило» збудують середньовічне містечко

12 липня 2017

Наблизити історичну постать короля Данила до сучасного глядача взявся львівський режисер Тарас Химич. Своє кіно називає першим українським історичним бойовиком.

XIII століття, могутній спадкоємець Київської Русі ‒ Галицько-Волинське князівство стає щитом Європи від Золотої Орди, за це князь Данило Романович від Папи Римського отримує титул короля. Про цю постать львівський режисер Тарас Химич почав знімати кіно.

«Моя ідея як режисера була відкрити Данила короля, хто він як людина, який його характер, яку роль і значення він мав для нас», ‒ розповів Тарас Химич.

Роль Данила зіграє терпонолянин Олександр Алексєєв.

«Я познайомився з хорошими людьми, з якими ми вже зробили багато роботи. Багато чого навчився. Мені дуже подобається, що мені довірили відобразити таку велику людину в нашій історії», ‒ зізнався Олександр Алексєєв.

Фільм зніматимуть у кількох локаціях у Львові, Києві, Чернігові, Галичі та у П'ятничанах на Львівщині. А ще знімальна група збудує ціле містечко XIII століття із центральноєвропейською архітектурою, бо такими на той час були володіння Данила.

Саундтрек до фільму створив Андрій Підлужний з гурту «Нічлава».

«До створення всієї музики, яка буде стосуватися фільму, буде залучена величезна кількість музикантів, тобто повні склади і камерних хорів, і симфонічних оркестрів», ‒ прокоментував музикант Андрій Підлужний.

У масових бойових сценах зніматимуться спортсмени і каскадери.

На краудфандинговій платформі Na-Starte стартував проект зі збору коштів для зйомок фільму. Режисер обіцяє: навесні 2018-го публіка побачить справжній екшн ‒ історичний бойовик «Король Данило».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України