У незвичному форматі продовжують презентувати свій заклад освітяни приватної початкової школи "Політехнік-Еколенд".
Поки батьки спілкувалися з педагогами та ознайомлювалися з програмами і методиками, за якими працюють підготовка до школи та сама початкова школа, діти брали участь у безкоштовних творчих заняттях та цікавих майстер-класах, що відбувалися у приміщенні школи з нагоди Дня відкритих дверей. Створювали малюнки пальчиковими фарбами, аплікували зоокуточок, малювали на мольбертах як справжні художники, робили кольорові медальки із соленого тіста, а ще відвідали майстер-класи з оздоровчої гімнастики і бальних танців та вчилися танцювати хіп-хоп.
Школярі і дошкільнята мали нагоду проявити свої творчі і танцювальні здібності, знайти нових друзів, повчитися новому і запастися позитивним настроєм.
Тим часом батьки змогли дізнатися про принципи нової сучасної початкової школи, яку втілюють в життя колектив «Політхенік-Еколенду».
«Наша мета – це і навчання дитини і до певної міри зміна в ставленні батьків до школи. Часто підсвідомо батьки наче самі готуються йти у перший клас і з острахом чекають цього періоду. Принцип «Політехнік-Еколенд» - це зміна усталеної освітньої моделі, запровадження нових принципів навчання і ламання названих вище стереотипів. І для цього є все необхідне: як кадровий потенціал, так і супутні інгредієнти такої страви, як розвиток дитини.Викладацький склад у нас молодий, однак із відповідними навиками, запалом та енергією. Вони «озброєні» різними освітніми методиками, популярними у світі», - розказує завуч школи Галина Сливка.
«Дітки у першому класі вчаться стати повноцінними учнями. Перед нами стоїть завдання максимально працювати над формуванням усіх їхніх емоцій та сприйняття, таких як відчуття, мислення, уява, пам'ять. Діти у першому класі ще своєрідно сприймають сам процес навчання - вони ще проходять процес адаптації, який у них розпочався під час підготовки до школи, - говорить вчитель першого класу «Політехнік-Еколенд» Наталя Мицько. - Допомагаючи дитині накопичувати нову інформацію (а це можемо зробити декілька разів, повторивши одне й теж в різний спосіб, щоб полегшити запам’ятовування і основне - розуміння), ми допомагаємо сформувати потрібну базу знань».
«Інший позитивний момент – мала наповненість класів – до 15 осіб. Відповідно, учитель має можливість упродовж уроку присвятити час кожній дитині. Більше того, це й же вчитель відповідає за виконання домашнього завдання у позаурочний час. Це не можна порівнювати з групою продовженого дня, який є у школах. У нас це свого роду індивідуальні заняття, репетиторство», - говорить Галина Сливка.
Не менш важливим від самого навчання розглядають в «Поілтехнік-Еколенді» і творчу складову, проводячи різноманітні майстер-класи на різну тематику. Так, за останній час, діти прийняли участь в загальноміському конкурсі творчості «Я люблю своє місто», малювали з відомими митцями Львова і створювали прикраси та декорації в різноманітних техніках. А вже з 5 квітня в «Політехнік-Еколенд» розпочинаються вже традиційні перед великодні майстер-класи зі створення писанок, які проведуть відомі митці та художники Львова.