«Дніпро» на останніх хвилинах вирвав перемогу у Лізі Європи

20:51, 20 серпня 2014

У матчі серії плей-офф Ліги Європи дніпропетровський «Дніпро» обіграв хорватський «Хайдук» із рахунком 2:1.

У першому таймі гравці українського клубу значно більше атакували, ніж хорватські футболісти. Взяти ворота «Хайдука» мали шанси і Євген Селезньов, і Роман Зозуля. Однак на перерву суперники пішли із сухим рахунком на табло.

На початку другого тайму дніпряни не встигли зібратися і досить швидко пропустили гол - на 47 хвилині забив Сушіч. Однак відповідь «Дніпра» не забарилася і вже за три хвилини рахунок зрівняв Калінич - 1:1.

На 76 хвилині на поле вийшов екс-гравець збірної України Артем Мілевський, якого деякі українські вболівальники зустріли оплесками. Команди продовжували напружену боротьбу, однак рахунок залишався незмінним.

На 88 хвилині з навісу від Лео Матоса головою забив Євген Шахов, який вивів «Дніпро» вперед і став справжнім героєм матчу. Таким чином дніпряни святкують перемогу на домашньому полі.

До слова, Євген Шахов став справжнім відкриттям нового сезону «Дніпра». Від початку нового футбольного року Шахов відзначився чотирма голами за дніпропетровський клуб.