«Дніпро» поступився «Севільї» у фіналі Ліги Європи

00:20, 28 травня 2015

У напруженому фінальному поєдинку Ліги Європи, який відбувався на Національному стадіоні у Варшаві, дніпропетровський «Дніпро» уступив іспанській «Севільї» з рахунком 2:3.

Першими у матчі повели дніпряни - вже на 7 хв зустрічі рахунок відкрив Нікола Калініч. До середини першого тайму іспанці не могли взяти ворота Дениса Бойка, однак на 28 хв забив польський гравець «Севільї» Гжегож Крихов'як, а вже за три хвилини рахунок подвоїв Карлос Бакка.

Неймовірний перший тайм завершився відповіддю «Дніпра» - на 44 хв Руслан Ротань м'яко пробив штрафний і вразив ворота «Севільї» - 2:2.

У другому таймі очікувано відбувалася жорстка боротьба за кожен клаптик поля, та все ж більше моментів траплялося біля воріт дніпропетровської команди. На 73 хв Карлос Бакка оформив дубль і привів свою команду до другого поспіль чемпіонства у Лізі Європи.