«Дніпро» повертається із Франції з «бубликами»

08:03, 3 жовтня 2014

Дніпропетровський «Дніпро» розписав мирову із французьким клубом «Сент-Етьєн», завершивши поєдинок другого туру групового етапу Ліги Європи із рахунком 0:0.

Команда Мирона Маркевича не змогла здолати у виїзному матчі французів і повертається додому з «бубликами». Майже стовідсотковий шанс повести у рахунку змарнував Нікола Калініч, який на 27 хвилині не реалізував пенальті.

Також на поле у другому таймі вийшов Євген Коноплянка, який у попередні єврокубкові ігри реабілітовувся після травм. Однак ні зіркова «десятка» дніпрян, ні Євген Селезньов, який вийшов на поле пізніше, не зуміли взяти ворота французького клубу.

Тим часом головний суперник «Дніпра» у групі італійський «Інтер» з рахунком 2:0 переміг «Карабах» з Азербайджану, вийшовши на чисте перше місце в турнірній таблиці.