«Дніпро» розгромив «Шахтар» у матчі 18-го туру Прем'єр-ліги

11:06, 14 березня 2016

Дніпропетровський клуб забив чотири м'ячі команді Мірчи Луческу у матчі 18-го туру української першості. Донецький «Шахтар» не пропускав стільки голів в одному матчі УПЛ ще із 2004 року.

Футболісти «Дніпра» реалізували перший м'яч у ворота «гірників» вже на 10 хв зустрічі - відзначився костариканець Руїс. На що «Шахтар» відповів голом українця Максима Малишева, який забив у ворота дніпрян на 23 хв матчу.

Однак до перерви підопічні Мирона Маркевича зуміли відзначитися ще раз - на 44 хв зустрічі у ворота Андрія П'ятова влучив Євген Шахов.

Після перерви дніпряни реалізували третій гол у ворота «гірників » - відзначився форвард Роман Зозуля.

Фінальним акордом розгрому «Шахтаря» у Дніпропетровську став пенальті вже у додатковий час зустрічі, який відмінно реалізував Роман Безус - 4:1.

Таким чином «Шахтар» втратив лідерські позиції у турнірній таблиці УПЛ, займаючи наразі друге місце. На першій сходинці перебуває київське «Динамо», яке у матчі 18-го туру перемогло львівські «Карпати» із рахунком 1:2.