«Дніпро» сенсаційно зіграв внічию у півфіналі Ліги Європи проти «Наполі»

00:12, 8 травня 2015

Дніпропетровський «Дніпро» внічию зіграв перший матч півфіналу Ліги Європи проти «Наполі». Зустріч на стадіоні «Сан Паоло» у Неаполі завершилась з рахунком 1:1.

На перерву після першого тайму суперники пішли із сухим рахунком на табло - «Дніпро» дисципліновано тримав оборону, не дозволяючи італійцям створювати моменти біля власних воріт.

Однак у другій половині зустрічі італійці вирішили показати, хто господар поля, і майже одразу ж після початку другого тайму забили - на 50 хв ворота Дениса Бойка вразив Давід Лопес.

Неаполітанці через проходи з флангів намагалися взяти ворота «Дніпра», однак голкіпер дніпрян Денис Бойко вдало парирував удари форварда італійців Гонсало Ігуаїна.

Під завісу матчу Мирон Маркевич вирішив замінити Ніколо Калінича, який грав на вістрі атаки, на Євгена Селезньова. Заміна вийшла більш ніж вдалою - на 80 хв форвард вразив ворота «Наполі» і здобув для «Дніпра» безцінний гол на виїзді. Хоча пізніше виявилось, що Євген Селезньов перебував у мінімальному офф-сайді, чого не вдалось зафіксувати боковому арбітру.

Таким чином «Дніпро» везе додому сенсаційну нічию, адже перед матчем беззаперечним фаворитом зустрічі і загалом усього турніру вважали італійський «Наполі».

Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться 14 травня у Києві на стадіоні НСК «Олімпійський».