«Дніпро» стартує у Лізі чемпіонів з нічиєї

20:59, 30 липня 2014

Дніпропетровський клуб провів перший у своїй історії матч Ліги чемпіонів. У третьому кваліфікаційному раунді першості дніпряни зійшлися на полі з данським «Копенгагеном». Матч, який відбувся у Києві на НСК «Олімпійський», завершився рахунком 0:0.

var rightAdvDiv = document.getElementById('right_advt'); if ( rightAdvDiv != null && !isMobileDevice) { document.MAX_ct0 = unescape('INSERT_ENCODED_CLICKURL_HERE'); var m3_u = (location.protocol=='https:'?'https://adv.lux.fm/www/delivery/ajs.php':'https://adv.lux.fm/www/delivery/ajs.php'); var m3_r = Math.floor(Math.random()*99999999999); if (!document.MAX_used) document.MAX_used = ','; document.write (" <\/scr"+"ipt>"); }

Гравці «Дніпра» більше контролювали м'яч і впевненіше почувалися на полі, однак реалізація моментів підводила. Наприкінці тайму чудовий момент змарнував лідер дніпрян Євген Коноплянка, який з меж воротарського майданчика пробив повз ворота.

Після перерви гравцям обох команд довелося чекати 15 хвилин через сутичку вболівальників на стадіоні. Данський вболівальник, який викрав клубну символіку із сектору дніпрян, спровокував дніпропетровських ультрас на відповідь. У результаті, гостям довелося покинути стадіон на половині зустрічі.

У другому таймі суперники теж не змогли забити. «Копенгаген» грав, здебільшого, у захисті, у свою чергу, дніпрянам не вистачало точності і наполегливості взяти ворота данців.

Матч-відповідь відбудеться 6 серпня у Копенгагені.