«Дніпро» зазнав розгромної поразки від «Сент-Етьєна» у Франції

23:59, 5 листопада 2015

У четвертому турі групового етапу Ліги Європи «Дніпро» програв французькому «Сент-Етьєну» із рахунком 3:0.

Дніпряни зуміли витримати натиск господарів поля впродовж першого тайму, однак перед виходом на перерву пропустили - на 38 хв у ворота «Дніпра» забив Кевін Монне-Паке. Через кілька хвилин нападник дніпрян Євген Селезньов забив у ворота «Сент-Етьєна», однак арбітр не зарахував гол через порушення правил з боку українця.

Другий гол у ворота Дениса Бойка французи оформили на початку другого тайму - на 52 хв відзначився Роберт Беріч. А вже до розгромного рахунок матчу довів Ромен Амума, який вразив ворота «Дніпра» на 65 хв зустрічі.

Нагадаємо, що матч суперників у Дніпропетровську завершився із рахунком 0:1 на користь «Сент-Етьєна».

Таким чином «Дніпро» із чотирма очками в активі займає третє місце в групі. Із сімома пунктами на другому місці опинився «Сент-Етьєн». Лідером групи є італійський «Лаціо» (11 очок), аутсайдером - норвезький «Русенборг» (1 очко).