«Дніпро» здобув першу перемогу у Лізі Європи

22:31, 6 листопада 2014

Команда Мирона Маркевича здобула першу перемогу у груповому етапі Ліги Європи, здолавши азербайджанський «Карабах» з рахунком 2:1.

Дніпряни, пам'ятаючи поразку від азербайджанців вдома, почали гру зі штурму воріт «Карабаху». Зусилля невдовзі принесли свої плоди - на 15 хвилині голом відзначився Нікола Калініч. Однак до закінчення першого тайму господарям вдалося зрівняти і команди вирушили на перерву з рахунком 1:1.

У другому таймі гравці «Карабаху» почали діяти від оборони, а у дніпрян з'явилося більше простору для маневрів. На 73 хвилині Калініч виконав дубль і вивів команду вперед. До завершення поєдинку господарі поля намагалися переламати перебіг гри, однак так і не створили жодного цікавого момента.