До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси

За 19 днів вересня на Львівщині народилося 900 немовлят

21 вересня

У п’ятницю, 21 вересня, на Львівщину з Києва прибула перша партія пакунків малюка – 203 бейбі-бокси. Їх відразу сьогодні почнуть розвозити по районах області малюкам, які народилися на початку вересня цього року, повідомив ZAXID.NET заступник директора департаменту соціального захисту ЛОДА Віктор Степанюк.

За даними департаменту охорони здоров’я ЛОДА, станом на 19 вересня , на Львівщині у вересні народилося 900 немовлят, тобто, кожне дитя має отримати подарунок малюка, а надійшло лише 203. Як їх розподілятимуть?

За словами Віктора Степанюка, ті пакунки малюка, які надійшли, відразу сьогодні почнуть розвозити по домівках дітям, які народилися на початку вересня.

«Матерям не треба їхати за пакунками малюка в управління соцзахисту. У пологових відділеннях матері заповнювали заяви, де вказали адресу проживання, контактний телефон, тож працівники соціальної сфери пакунки малюка їм привезуть додому. Доставлятимуть за місцем проживання лише тим, хто не зміг їх отримати у пологовому відділенні. Згодом, коли бейбі-боксів надійде достатньо, батьки отримуватимуть пакунки при виписці з пологового відділення», - сказав Віктор Степанюк.

За попередніми даними, Львівщині на місяць потрібно 1800 бейбі-боксів. Вони, за словами Віктора Степанюка, мають надійти до кінця вересня.

За прогнозами департаменту охорони здоров’я ЛОДА на Львівщині до кінця січня 2019 року мало б народитися 8 900 немовлят. Саме стільки бейбі-боксів і замовили. Уже обрано складське приміщення, де вони будуть зберігатися (при відповідній вологості, температурі тощо) і вже звідси ці подарункові пакети будуть розвозити у пологові відділення Львова і області.

Нагадаємо, уряд анонсував, що з 1 вересня кожній родині, в якої народилося дитя, у пологовому відділенні вручатимуть «Пакет малюка» ( бейбі-бокс), в якому будуть найнеобхідніші речі для немовляти. Вартість такого пакета – майже 5 тис. грн.

У бейбі-боксі, як запевняли урядовці, має бути 25 необхідних речей для новонароджених. Які саме і в якій кількості можна знайти за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Члени «Української спілки учасників АТО» воюють за землю із мешканцями Винників
Головні новини Львова за 17 жовтня
«Люди вже звикли митися у ложці води»
Соціологи зафіксували рекордну підтримку помісної церкви в Україні
«Повільні реформи у війську – і війна на Донбасі буде довшою, ніж Перша Світова»
На хабарі затримали скандального головлікаря львівської поліклініки №6 Юрія Токарєва
У політехнічному коледжі у Керчі стався вибух. 19 загиблих, більшість з них – учні
Головного лікаря однієї з поліклінік Львова затримали на хабарі 500 доларів
До Рясного запускають експериментальний автобусний маршрут
У катастрофі Су-27 загинув заступник командира повітряного командування «Схід»