До півфіналу Євро-2016 пройшла збірна Німеччини

Німці перемогли італійців у серії післяматчевих пенальті

01:07, 3 липня 2016

За право вийти у півфінал Євро-2016 у суботу, 2 липня, змагалися збірні Німеччини та Італії. Це був напружений матч.

Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. Команди розігрували довгу тактичну комбінацію.

Інтенсивність атак проте значно зросла у другому таймі. Німці почали переважати у швидкості та взаємодії біля воріт суперника. Перший гол на 65 хвилині вдалося реалізувати півзахиснику збірної Німеччини Месуту Озілу.

Маріо Гомес, відрізавши трьох оборонців, пасував Йонасу Гектору, а той за допомогою рикошету передав м’яч Озілу.

Проте Італії вдалося зрівняти рахуно на 78 хвилині матчу. Леонардо Бонуччі вдало реалізував пенальті.

Щоб визначити переможця матчу довелося призначали додатковий час, але він приніс команам лише додаткові жовті картки.

Тож вирішальною була серія післяматчевих пенальті. Вона завершилася з рахунком 6:5 на користь Німеччини.

Фінальний 6 гол забив Йонас Гектор, і вивів збірну Німеччину у наступний тур.

Суперник Німеччини визначиться завтра, коли зустрінуться збірні Франції та Ісландії.

Перша півфінальна пара чемпіонату визначилася 1 липня. За вихід у фінал поборються збірні Уельсу і Португалії.