Донецький «Металург» двома голами розбив «Шахтар»

21:20, 31 жовтня 2014

У Києві на стадіоні «Оболонь» у рамках 11 туру УПЛ відбулося донецьке дербі між «Металургом» і «Шахтарем», яке несподівано завершилось поразкою «гірників» з рахунком 2:1.

У першому таймі суперники відзначилися лише моментами, не забивши голів. Зате у другому таймі глядачі не пожаліли, що прийшли підтримати донецькі команди. «Шахтар» в контратаці пропустив першим - Морозюк, отримавши м'яч на куті штрафного, пробив повз П'ятова. М'яч потрапив у Срну, але врятувати «Шахтар» капітан не встиг. Через декілька хвилин «Шахтар» і зовсім отримав нокаут - Лазич знову в контратаці покарав П'ятова, красиво відправивши м'яч у ворота.

«Шахтар» намагався відігратися, і «гірникам» вдалося забити один гол завдяки Даріо Срні. До фінального свистка «гірники» щосили атакували, намагаючись врятувати нічию. На останній хвилині справжнім героєм став воротар Бандура, який двічі парирував удари в упор.

До слова, це вже третя поразка «гірників» у цьогорічному чемпіонаті. Раніше «Шахтар» зазнав поразки від «Зорі» і «Динамо».