Донецький «Олімпік» вилетів з Ліги Європи

Донеччани зазнали поразки у матчі з грецьким ПАОК, за який виступає українець Євген Шахов

23:16, 3 серпня 2017

У четвер, 3 серпня, донецький «Олімпік» зіграв матч-відповідь з грецьким ПАОК в рамках 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Ще до перерви українська команда двічі пропустила. Спочатку у ворота Заурі Махарадзе у середині першого тайму забив Роберт Мак, а вже у доданий до першого тайму час відзначився Гойко Цимірот.

Матч так і закінчився з рахунком 2:0. Зважаючи на те, що в першому матчі була зафіксована нічия 1:1, «Олімпік» за сумою двох матчів поступився грекам.

До слова, інша українська команда – «Олександрія» – успішно пройшла румунську «Астру» завдяки єдиному голу, і зіграє у наступному раунді Ліги Європи.