Донецький «Шахтар» розгромив «Дніпро» з рахунком 4:0

Таким чином «гірники» перервали невдалу серію у матчах з «Дніпром»

19:17, 21 серпня 2016

У матчі 5-го туру чемпіонату України донецький «Шахтар» розгромив «Дніпро» з рахунком 4:0. Матч відбувся у неділю, 21 серпня, на львівській «Арені Львів».

Донеччани зробили все для своєї перемоги ще на старті поєдинку. На 13-й хвилині захисник «гірників» Іван Ордець підправив м'яч у сітку воріт після удару Даріо Срни і зробив рахунок 1:0. Через кілька секунд Дентіньо вдало замкнув головою подачу з кутового і подвоїв перевагу своєї команди.

Третій гол на 71-й хвилині з-за меж штрафного майданчика забив Марлос, а останнє точне попадання в матчі за Факундо Феррейрою. Аргентинець головою відправив м'яч у сітку після подачі з правого флангу від Срни.

Зазначимо, що після цієї зустрічі «Шахтар» перервав семиматчеву серію без перемог у поєдинках з «Дніпром»

Шахтар (Донецьк) - Дніпро - 4:0 (2:0)

Голи: Ордець (13), Дентіньо (14), Марлос (71), Феррейра (89);

Шахтар: П'ятов, Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі, Малишев, Фред, Дентіньо (Феррейра, 75), Коваленко (Веллінгтон Нем, 67), Марлос, Едуардо (Степаненко, 80);

Дніпро: Шеліхов, Лучкевич, Сваток, Чеберячко, Польовий, Кравченко, Когут (Кочергін, 46), Вакулко, Політило, Близниченко (Назаренко, 76), Баланюк (Довбик, 46);

Попередження: Степаненко.