Донецький «Шахтар» вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

21:51, 25 лютого 2016

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи донецький «Шахтар» розгромив гельзенкірхенський «Шальке» з рахунком 0:3 і вийшов у наступний раунд змагань.

На початку зустрічі у Гельзенкірхені донеччани частіше грали від оборони, однак до середини першого тайму зуміли взяти гру під контроль.

На 27 хв зустрічі Віктор Коваленко перехопив м’яч на контратаці, здійснивши довгий прохід до штрафного господарів поля, передав на Факундо Ферейру, який віддав пас на Марлоса. Бразилець не розгубився і з розвороту забив фантастичний гол п’ятою – 0:1.

Володіючи мінімальною перевагою, «Шахтар» не втрачав концентрації і своєчасно зупиняв небезпечні атаки «Шальке».

«Гірники» зуміли подвоїти рахунок всередині другого тайму – на 63 хв зустрічі. Другий гол у ворота гельзенкірхенців з подачі Тайсона забив Факундо Ферейра – 0:2.

На 77 хв матчу «Шахтар» довів рахунок до розгромного – «гірники» підловили на контратаці господарів поля, розвернули швидку атаку і забили. Дебютним голом в єврокубках за команду «Шахтаря» відзначився 20-річний Віктор Коваленко.

Нагадаємо, що перша гра суперників у Львові завершилась рахунком 0:0. Таким чином донецький «Шахтар» вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи, один із матчів якого проведе на стадіоні «Арена Львів».

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться 26 лютого.