Донецький «Шахтар» вперше програв «Чорноморцю» з 2008 року

20:01, 9 квітня 2017

У Харкові одеський «Чорноморець» здобув перемогу над донецьким «Шахтарем» у 24-му турі чемпіонату України. Про це пише XSport.

Рахунок відкрили гравці «Шахтаря» - комбінацію «в стіночку» між Бланко-Лещуком та Бернардом результативно завершив бразилець. На перерву клуби пішли за нічийного результату. Паритет ефектним дальнім голом встановив Олександр Андрієвський, а перемогу одеситам приніс влучний постріл бразильського форварда Хорхе Еліаса на 68 хвилині. Рахунок зустрічі став 1-2, на користь «Чорноморця».

Слід зазначити, що для «Шахтаря» ця поразка стала першою у Прем'єр-лізі цього сезону. Однак, підопічні Паулу Фонсеки мають 14 очок переваги над «Динамо» і на один зіграний матч більше від головного конкурента. А «Чорноморець» здобув перемогу над «Шахтарем» вперше з 2008 року.

Між тим, «Чорноморець» набрав 31 очко і наблизився до зони Ліги Європи на відстань у чотири пункти. Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта шість команд визначать двох аутсайдерів, які залишать Прем'єр-лігу.

Сьогодні також повідомлялося, що «Карпати» і «Дніпро» зіграли внічию у матчі з чотирма голами.