Президент України Петро Порошенко може незабаром змінити очільника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації і призначити на цю посаду Павла Жебрівського, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в уряді.
«Кабінет міністрів України вніс президентові подання про призначення Павла Жебрівського головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, його представлення може відбутися вже завтра (в четвер, 11 червня)», – розповів співрозмовник агентства.
У четвер глава держави перебуватиме в Донецькій області з робочою поїздкою, під час якої, найімовірніше, і представить нового керівника області.
В адміністрації президента цю інформацію офіційно не підтвердили, проте зазначили, що президент справді останнім часом розглядав кілька кандидатур на посаду голови Донецької області.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиПавло Іванович Жебрівський (21 березня 1962 село Немиринці, Ружинський район, Житомирська область) – голова партії Українська платформа Собор (з грудня 2011). Закінчив Київський університет ім. Т. Г. Шевченка в 1989р, юрист. З 4 лютого по 19 грудня 2005 очолював Житомирську облдержадміністрацію. З 2006 року був народним депутатом 5 скликання від блоку «Наша Україна». Склав депутатські повноваження 8 червня 2007.
З листопада 2007 до листопада 2012 був народним депутатом 6 скликання від блоку «Наша Україна – Народна Самооборона».
19 січня 2015 Павло Жебрівський приступив до роботи в структурі Генеральної прокуратури України на посаді начальника управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних посадовими особами, які займають особливо відповідальне становище.
Зазначимо, що у Порошенка є до Кіхтенка претензії, які, зокрема, пов’язані з незадовільним становищем будівництва в регіоні фортифікаційних споруд.