"У питанні спростування Віктором Пинзеником його доповідної записки до Юлії Тимошенко має розібратися експертизи. У таких записок є реєстраційний номер, автори. Пан Пинзеник розуміє, що він, як міністр фінансів, має нести відповідальність не дише за те, що він пише у таємних записках, але й за публічні заяви. До того ж, у записці поставлено питання про публічну дискусію, а тепер Пинзеник відмовляється від своєї записки. Він що, підтверджує, що у нас в країні все добре?" - заявив 28 січня у коментарі ZAXID.NET політолог Андрій Єрмолаєв.
"Якщо дійсно це була позиція міністра фінансів, то має відбутися дуже серйозна розмова з урядом, можливо навіть відставка. Якщо ж цей факт оприлюднено з порушеннями, тоді це питання до редакції Інтернет-видання, яке цю записку оприлюднило. Адже саме редакція бере на себе відповідальність за публікацію таких документів, це ж не просто стаття чи якась замітка", - наголосив політолог.
Андрій Єрмолаєв зазначив, що на його думку, оприлюднена записка насправді належить Віктору Пинзенику. "Достатньо покласти цю записку і її зміст поряд зі статтею пана Пинзеника у газеті "Дзеркало тижня", і ви все зрозумієте: це дійсний документ, інакше, як пояснити той розпач, ті цікаві пропозиції, які робив Пинзеник у "Дзеркалі тижня", і які тісно переплітаються з тими, що є у записці", - запевнив Андрій Єрмолаєв.
Нагадаємо, за інформацією "Економічної правди", 6 січня 2009 року міністр фінансів України Віктор Пинзеник написав доповідну записку на ім’я прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, в якій констатує: економічна ситуація в країні межує з катастрофічною. "Економічна правда" оприлюднила цю записку В.Пинзеника. За даними видання, Юлія Тимошенко повернула міністру його доповідну і заборонила поширювати її серед членів уряду. На думку аналітиків, більшість застережень міністра фінансів України сьогодні стають реальністю: бюджет недоотримує гроші, їх немає де взяти.