Голова ДПА у Львівській області Віталій Пекарчук повідомив 24 березня під час прес-конференції, що планові показники ДПА України щодо доходів місцевих бюджетів Львівщини, як і торік, відмінні від тих, які затвердили самі органи місцевого самоврядування.
В.Пекарчук повідомив: «У 2010 році доведені ДПА України показники зі забезпечення доходів місцевих бюджетів Львівщини ми забезпечили на 103%, або зібрали на 81,7 млн грн більше від цифр, які були затверджені. На превеликий жаль, ті цифри, що були затверджені органами місцевого самоврядування, виконати вповні нам не вдалося. Ми забезпечили їх виконання на 95,5%. Трохи більше 130 млн грн недобрали, і за це я, як голова ДПА у Львівській області, був підданий суворій критиці головою Львівської обласної державної адміністрації на Колегії. Ми робимо з цього питання висновки. Жодних протиріч із владою у нас немає і ніколи не було. Сьогодні всі свої зусилля скеровуємо на те, щоб цифри, затверджені органами місцевого самоврядування, забезпечити».
За його словами, у січні та лютому 2011 року ДПА у Львівській області вдалося виконати план з надходжень місцевих бюджетів, затверджений ДПА України, однак не вдалося досягнути планки, поставленої самими місцевими радами.
«Це стане предметом розмови на рівні керівництва області. Є домовленість із керівництвом Львівської області про те, щоб аналітику, яку ми маємо, використати. Мається на увазі показати, де у нас резерви, а чого ми зробити не можемо. Це скеровано на те, щоб поєднати зусилля органів місцевої влади з зусиллями і можливостями податкової служби. Я глибоко переконаний, що це дасть свій результат найближчим часом. Будуть уточнюватися цифри як по видатках, так і по доходах місцевих бюджетів. Наша аналітика буде розглянута, і врахована: у повній чи не повній мірі, - це інше питання», - зазначив він.
В.Пекарчук прокоментував ZAXID.NET з приводу розбіжностей визначення доходів бюджетів окремих рад Львівщини: «Ми готуємо аналітичні матеріали по кожній раді.. Я мав з цього приводу розмову з Олегом Синюткою, Андрієм Садовим. Розумієте, не хочу бігти навипередки, і казати, що тільки наші цифри завтра будуть фігурувати у бюджетах. Ми не можемо відібрати право в органів місцевого самоврядування затверджувати доходну і видаткову частину бюджету. Але ми намагаємося об’єктивно довести і об’єктивну інформацію. безумовно, не можна тупцювати ся на місці. Ріст доходної і видаткової частин повинен бути, ми за це, але щоб це було підтверджене цифрами. Об’єктивна реальність така, що десь ми не можемо забезпечити те, що закладене у тому чи іншому бюджеті, тому будемо намагатися працювати краще, щоб забезпечити, а де не можемо – довести, що це не на часі. Треба зачекати, коли зможемо зібрати більше».