ДТЕК виділить на «Телемедицину» на Львівщині 1 млн грн

15:00, 19 вересня 2011

19 вересня компанія ДТЕК має намір підписати з Міністерством охорони здоров’я, Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» та компанією МТС декларацію щодо спільної реалізації проекту «Телемедицина». Зокрема, на Львівщині компанія готова вкласти в «Телемедицину» 1 млн грн.

Про це 18 вересня повідомила менеджер з корпоративної соціальної відповідальності компанії ДТЕК Вікторія Гриб. З її слів, Львівська область – Львів і Добротвір – будуть реалізовувати у себе пілотний проект «Телемедицини».

«За цим проектом дуже багато вже зроблено на місцях. МТС провела необхідні огляди, також ми вивчали, що треба зробити, як навчати людей, які будуть працювати. Компанія ДТЕК працює над закупівлею обладнання для проекту. Лише на Львівщині компанія ДТЕК витратить для реалізації цього проекту 1 млн грн», – сказала Вікторія Гриб.

Вона наголосила: «Дуже багато людей розуміють, що таке помилка, але якщо йде мова про діагноз – це може коштувати життя. Проект дасть можливість отримати другу (так звану альтернативну, - ред.) думку лікаря-експерта, який або підтвердить діагноз, або порекомендує інші дії. Цей проект запрацює на повну силу вже в жовтні цього року».

Як інформував ZAXID.NET, 26 квітня Львівська міська рада в особі заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Василя Косіва підписала Декларацію про соціальне партнерство з ДТЕК. У межах декларації у Львові та області впроваджуватимуть соціальний проект «Телемедицина», який має покращити діагностику та виявлення онкологічних та кардіологічних недуг.

Проект «Телемедицина» має на меті побудувати всеукраїнську телемедичну мережу для покращення діагностики та виявлення захворювань у населення, зменшення витрат на надання допомоги мешканцям. Створення телемедичної мережі в медзакладах Львова та області, кажуть її організатори, має забезпечити можливість для мешканців віддалених регіонів отримувати медичні консультації за напрямками онкологія і кардіологія від кваліфікованих фахівців, отримувати послугу «second opinion» (альтернативну думку лікаря). Лікарі також зможуть за допомогою цієї мережі організовувати онлайн-консиліуми, наукові дискусії.