Дубль Кріштіану Роналду приніс перемогу «Реалу» над «Баварією»

Португалець став першим футболістом, який забив 100 м'ячів у єврокубках

23:48, 12 квітня 2017

У першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів мадридський «Реал» обіграв мюнхенську «Баварію» з рахунком 2:1.

Рахунок зустрічі, що відбувалась у Мюнхені, відкрили господарі поля - на 25 хв у ворота мадридців забив Артуро Відаль.

Кріштіану Роналду зрівняв рахунок одразу після перерви. А вже на 77 хв оформив дубль, забивши з подачі Марко Асенсіо. Таким чином португальський футболіст встановив новий рекорд, ставши першим гравцем, який забив 100 голів у єврокубках.

Варто зазначити, що півгодини до завершення матчу «Баварія» грала у меншості - на 61 хв зустрічі півзахисник Хаві Мартінес отримав другу жовту і покинув поле.

У паралельному півфіналі ще одна команда з Мадриду, «Атлетіко», виявилась сильнішою за англійський «Лестер». Єдиний гол зустрічі з пенальті забив Антуан Грізманн.