Дубль Луїса Суареса розвіяв мрії «Манчестер Сіті» про чвертьфінал Ліги чемпіонів

10:06, 25 лютого 2015

У рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів іспанська «Барселона» здобула виїзну перемогу над «Манчестер Сіті» з рахунком 2:1.

Хоча «городяни» приймали каталонців на домашній арені, ініціативу з перших хвилин матчу перехопили гості. Швидкі голи не забарились – на 18 хв скандальний Луїс Суарес розпечатав ворота «Манчестер Сіті», а вже на позначці у 30 хв на табло подвоїв рахунок.

Господарі поля намагались реабілітуватись в очах власних вболівальників у другому таймі і здорово понервували захист «Барселони». Агресивний пресинг приніс свій результат – на 69 хв гол у ворота каталонців забив Агуерро.

Однак до закінчення гри «городяни» не спромоглися на більше і навіть дали «Барселоні» заробити пенальті. На їхнє щастя, ноги підвели втомленного Мессі, який наприкінці забив з офсайду, а потім не зміг реалізувати пенальті.

У підсумку «Манчестер Сіті» зберігає теоретичні шанси на вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Однак це завдання з розряду неможливих, враховуючи яку гру продемонструвала «Барселона» і те, що наступний матч відбудеться на рідній арені каталонців.