Два рідні брати з Норвегії стали призерами чемпіонату світу з біатлону

15:35, 7 березня 2015

Норвезький біатлоніст Йоханес Бьо став чемпіоном світу у спринтерській гонці. Друге місце у спринті на чемпіонаті світу у Контіолахті, Фінляндія, зайняв канадець Натан Смітт, а бронзу завоював рідний брат переможця Тар'є Бьо.

Лідери загального заліку - француз Мартен Фуркад, німець Сімон Шемпп та росіянин Антон Шипулін - не ввійшли навіть у десятку кращих. Біатлоністи припустилися багатьох промахів на вогневих рубежах і не змогли претендувати на призові місця.

У свою чергу, українські біатлоністи не змогли пробитися у топ-20 спринтерської гонки. Лідер української збірної Сергій Семенов фінішував 26-им, Олександр Жирний та Дмитро Підручний 48-им і 49-им відповідно. Ще один український біатлоніст Артем Прима не зумів зачепитися за очкову зону і фінішував 62-им.