Два роки по смерті: фанати пишуть сотні листів Кузьмі

2 лютого 2017

Два роки тому на авто розбився лідер гурту Скрябін – Андрій Кузьменко. Трагедія стала великою втратою для всіх українців. Батьки ж розповідають – їх два роки рятують листи до Андрія.

В рідній школі Андрія Кузьменка не лише дивляться його кліпи чи допомагають облаштовувати музей тут йому залишають послання.

«На цій стіні – стенди, на яких ми можемо прочитати якісь побажання, думки, спогади про Андрія, які залишають учні школи, гості та вчителі», – каже учениця Новояворівської школи № 1 Христина Дутко.

«Як наближається та дата ближче до нас. На нас лягає якийсь такий тягар на плечі, що просто ми не можемо повірити, що нема Андрійка», – батько Андрія Кузьменка Віктор Кузьменко.

Кожного дня Віктор Кузьменко приходить до могили і говорить з сином. Розповідає про успіхи його внучки і невістку. Про книгу: «Скрябін і друзі». А після розмови бере до рук журнал. Журнал, який вже два роки рятує від туги.

«Це вже третій такий журнал. Тут пишуть листи Кузьмі ті, хто приходить до нього на могилу. Один із них нам зачитує батько...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Домоуки
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей