Двоє чемпіонів «Львівської сотки» встановили абсолютні рекорди марафону

У марафоні вперше взяли участь ролеристи

11:21, 6 травня 2018

Переможцями дев’ятого щорічного велозабігу «Львівська сотка» стали двоє львів’ян, які побили абсолютні рекорди марафону. Про це ZAXID.NET розповіла співорганізатор «Львівської сотки» Тетяна Лічман.

Марафон стартував о 10:00 на площі Ринок, і завершився близько 20:15 у смт. Брюховичі. За словами Тетяни Лічман, у забігу взяли участь більше 800 осіб, з яких лише кілька учасників з’їхали з дистанції передчасно.

Фото Олександа Мазуренка/ЛМР

Чемпіоном веломарафону серед чоловіків став львів’янин Василь Набока, що подолав дистанцію у 100 км за 2:40:24 годин. Серед жінок першою фінішувала Марта Болкун-Захарова з результатом 2:58:44 годин. Ці результати, зазначила Тетяна Лічман, стали рекордними за всю історію проведення «Львівської сотки».

«Також у нас вперше за історію веломарафону взяли участь двоє учасників на роликах, які успішно фінішували», - додала вона.

Зазначимо, що у марафоні брали участь близько 1000 велосипедистів із різних міст України, а також таких країн, як Білорусь, Польща, Данія, США, Бельгія, Австралія, Австрія, Нідерланди, Франція, Угорщина. Усі учасники, що дістались фінішу, отримали медалі, а чемпіони марафону отримали призи від спонсорів.

Раніше повідомлялось, що велосипедист, який першим подолає дстанцію, отримає два квитки у Стамбул і назад.