Двоє українських біатлоністів фінішували у першій двадцятці під час спринту у Кенморі

23:02, 4 лютого 2016

Українці Сергій Семенов та Артем Прима завершили першу гонку сьомого етапу Кубка світу з біатлону у топ-20.

Зокрема, Сергій Семенов фінішував 13-им, Артем Прима прийшов до фінішу 17-им. Завдяки цим результатам збірна України гарантувала собі місця у мас-старті, який відбудеться у канадському Кенморі 6 лютого. До слова, для Артема Прими ця гонка стала найкращою у поточному сезоні.

Перемогу у спринті здобув лідер загального заліку Мартен Фуркад із Франції. Срібло гонки завоював росіянин Антон Шипулін, а бронза гонки дісталася німецькому біатлоністу Сімону Шемпу.

Інші українські біалоністи - Олександр Жирний та Віталій Кільчицький - фінішували на 30 і 32 місцях відповідно.

Нагадаємо, 5 лютого відбудеться спринтерська гонка серед жінок. Початок трансляції в ефірі телеканалу UA: Перший о 20.10.