Еліна Світоліна тріумфально обіграла екс-першу ракетку світу Вінус Вільямс

09:26, 11 серпня 2017

В рамках поєдинку третього кола тенісного турніру WTA Premier 5 «Rogers Cup» 5-та ракетка світу Еліна Світоліна впевнено перемогла колишню першу ракетку світу американку Вінус Вільямс. Про це повідомляється на сайті Жіночої тенісної асоціації (WTA).

У третьому колі змагань посіяна під п'ятим номером українська тенісистка в ніч на п'ятницю розгромила екс-першу ракетку світу з рахунком 6:2, 6:1. Матч тривав 1 годину 2 хвилини. За цей час Світоліна записала на свій рахунок 5 ейсів, 1 подвійну помилку і 5 брейк-пойнтів з шести можливих.

Вільямс чотири рази подала навиліт, допустила шість подвійних помилок і реалізувала один брейк-поінт з семи.

Зазначимо, що Світоліна вперше в кар'єрі пробилася до чвертьфіналу на даному турнірі.

Наступною суперницею Світоліной стане іспанка Гарбінє Мугуруса.