Еліна Світоліна у напруженому матчі виборола путівку в 1/4 фіналу Roland Garros

16:03, 5 червня 2017

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру Roland Garros, провівши важкий поєдинок проти 290-ї ракетки світу хорватки Петри Мартич - 4:6, 6:3, 7:5.

Головна сенсація цьогорічного Roland Garros Петра Мартич впевнено розпочала поєдинок проти українки, легко виграючи свої подачі і нав'язуючи боротьбу на подачах Світоліній. У середині першого сету Мартич вдалося зробити брейк, який, щоправда, Світоліна відразу повернула. Але ось ще один брейк українка відіграти не змогла, і програла перший сет.

Другу партію Петра також почала із брейка, причому Еліна всуху програла свою подачу, але далі йде зворотний брейк. У результаті у другому сеті Мартич зробила два брейка, але українка на це відповіла трьома своїми, зрівнявши рахунок за сетами.

Початок вирішального третього сету був рівним - 2:2, після чого у грі українки трапився провал, що призвело до того, що вона віддала свою подачу і не зуміла зробити брейк на двох подачах суперниці. За рахунку 2:5 і 0:30 на подачі Еліни українка зібралася і зуміла переломити хід гри, спершу відстоявши свій гейм, а далі вигравши решту чотири гейми перемогла у сеті 7:5 і отримала спільну перемогу в матчі, який тривав 2 години і 5 хвилин.

В 1/4 фіналу українку чекає поєдинок із Сімоною Халеп, яка у четвертому колі без проблем впоралася з Карлою Суарес Наварро.

Нагадаємо, напередодні Еліна Світоліна успішно подолала третє коло Roland Garros - обіграла польську тенісистку Магду Лінетт з рахунком 6:4, 7:5.