Еліна Світоліна впевнено вийшла у фінал турніру WTA у Тайбеї

14:45, 4 лютого 2017

Перша «ракетка» України і 13-й номер світової класифікації Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) International Taiwan Open у Китайському Тайбеї з призовим фондом у $250 тисяч. Про це повідомила Sportarena.

Як зазначається, посіяна під першим номером у півфіналі харків'янка впевнено обіграла 93-ю «ракетку» світу Менді Мінеллі з Люксембургу. Рахунок матчу - 6:3, 6:2 на користь української тенісистки.

Незважаючи на статус фаворитки, Еліні знадобився час, щоб знайти свою гру. Після обміну подачами українка програла третій гейм, що тривав 10 хвилин, і в якому Мінеллі домоглася успіху з четвертого брейк-пойнта. Але далі Еліна Світоліна стала грати швидше і агресивніше, глибоко приймати подачі суперниці. Мінеллі десь загубила всі свої віннери і з рахунку 3:1 віддала п'ять геймів поспіль. За цей час тенісистка з Люксембургу не реалізувала жодного геймболу.

У другому сеті українка запанувала на корті. Менді Мінеллі без шансів програла перші чотири гейми. До кінця матчу напружуватися Світоліній не довелося - суперниця негласно здалася, а українська тенісистка цілком логічно дійшла до фіналу, який стане для неї сьомим в кар'єрі.

Тепер Еліна Світоліна побореться за п'ятий титул і спробує перервати серію з двох поразок поспіль на вирішальних стадіях. У фіналі International Taiwan Open 5 лютого вона зустрінеться з 71-м номером світового рейтингу - китаянкою Пен Шуай, яка з рахунком 6:4, 6:2 перемогла Луцію Шафаржову з Чехії.