Еліна Світоліна зіграє у фіналі престижного турніру у Торонто

Цей фінал стане п’ятим для української тенісистки у цьому сезоні

17:51, 13 серпня 2017

Лише 57 хвилин знадобилося пятій ракетці світу Еліні Світоліній, щоб у півфіналі турніру Premier 5 у Торонто розбити румунку Сімон Халеп і вийти у фінал.

До цього матчу обидві тенісистки у цьому сезоні зіграли один проти одного два матчі, де кожна зі спортсменок виграла по одному разу. Особливо прикра поразка була для Світоліної у чвертьфіналі Ролан Гаррос, коли б, здавалося, українка мала виграти, однак віддала перевагу і поступилась.

Цього разу Світоліна вирішила не відкладати питання переможниці. Вже за 16 хвилин рахунок стан 5:0 на користь українки.

До кінця гри друга ракетка світу Сімон Халеп взяла лише по одному гейму в кожному сеті, поступившись з рахунком 6:1, 6:1.

Ця перемога стала 43 для Світоліної у сезоні, що є тепер рекордом для тенісистки.

Фінал у Торонто стане для українки п’ятим у сезоні. Всі попередні вона виграла. Її суперницею буде Каролін Возняцкі, яку Світоліна вже перемагала у фіналі в Дубаї.

Окрім статусу переможниці, спортсменки посперечаються і за четверте місце у рейтингу WTA. Також переможниця отримає 502 тис. доларів призових, фіналістка – 243 тис. доларів.

Матч розпочнеться о 20:30 год. за Києвом.

До слова, на шляху до фіналу Еліна Світоліна обіграла колишню першу ракетку світу Вінус Вільямс та переможницю Вімбілдону Гарбінє Мугурусу.