«Енергія» і «Локомотив» зберегли інтригу у боротьбі за «золото» Екстра-ліги

16:29, 16 травня 2016

13 голів, три нереалізовані дабл-пенальті та дві червоні картки. Таким результатом можуть похвалитись «Енергію» і «Локомотив» після третього та четвертого фінального матчу Екстраліги з міні-футболу. Втім черговий обмін перемогами у Львові - це ще не кінець історії.

Гімном України вболівальники «Локомотива» розпочали фінальні матчі у Львові.  Голосу фанати з Харкова не шкодували. Адже їхня команда просто розбила суперника у третьому фінальному матчі з рахунком 6-0.

«Ми налаштовувались на цю гру ще після поразки в Харкові 3-2. Ми розуміємо, що з цією командою завжди важко грати. Тому сьогодні віддали всі свої сили, але залишився останній крок», — каже гравець МФК «Локомотив» Дмитро Сорокін.

Та цей крок першою зробила Енегрія. Так на восьмій хвилині другого домашнього матчу львів’яни виходять уперед.

«Так сталось по історії зустрічей з «Локомотивом», що коли вони забивають першими, дуже важко потім переломили хід зустрічі. Сьогодні нам таки вдалося забити першими», — розповідає головний тренер СК «Енергія» Максим Павленко.

Через перебір фолів суперника «Локомотив» міг відігратись завдяки дабл-пенальті. Та голкіпер львів’ян двічі парирував їх. А вже у наступному таймі Дмитро Боднар зрізав м’яча до своїх воріт, однак невдовзі реабілітувався.  Від господарів голом відповів Микола Грицина — 3:1.

«Третій гол, я вважаю теж відіграв важливу роль. Команді суперника прийшлось вже більш активно грати. Нам вже простіше було грати», — говорить гравець СК «Енергія».

Аби врятувати ситуацію наставник гостей пішов на ризик і періодично вів гру з п’ятим польовим гравцем. Це створило неабиякий тиск на ворота Володимира Кардаша, то ж голкіпер «Енегрії» двічі змусив суперника поплатитись — 5-1.

«Ми старались змінити хід гри. Робили все можливе, що було в наших силах. Найбільшою нашою помилкою є увесь матч», — коментує головний тренер МФК «Локомотив» Євген Ривкін.

На останній хвилині матчу Кардаш дозволив гостям зменшити відставання. Втім гол Дмитра Шамлі на результат не повпливав. Так, два божевільні матчі у Львові роблять загальний рахунок нічийним. Тож інтрига збережена до вирішальнї п’ятої гри у Харкові.