"Енергія" перемогою розпочала боротьбу у міжнародному турнірі

Міні-футбол

22:00, 14 серпня 2013

Львівська футзальна “Енергія” перемогою розпочала боротьбу у міжнародному турнірі Lviv Open Cup. Першим суперником чемпіонів України став ризький “Нікарс”, який є найтитулованішим клубом Латвії.

На 12-тій хвилині Рамада таки відкриває рахунок, “зелено-білі” починають відігруватись. На 14-тій хвилині Денис Овсянніков зрівнює цифри на табло.

У відповідь латвійці переходять на гру вп’ятьох, однак від фолів їх це не вберегло. До кінця першого тайму “зелено-білі” тричі пробивали дабл-пенальті. Струк та Легчанов схибили, а Рогачов своєї нагодою скористався - рахунок 2:1.

Чисельну перевагу на 39-тій хвилині реалізує точний удар Павленка. Проте латвійці відквитали один гол - помилився наш Пітуля. Останні несподіванки - за 5 секунд до фінальної сирени був вилучений Рамада. А десятиметровий чітко реалізував Рогачов. Рахунок стає - 4:2.

Наступний суперник “Енергії” - казахстанський “Тулпар”. Матч розпочнеться у четвер о 15:00.