«Енергія» подарувала львів’янам перемогу над «Соколом»

16:00, 27 грудня 2016

У своєму останньому поєдинку року львівська «Енергія» приймала «Сокіл». Старт матчу був дуже нервовим для наших футзалістів, вони ніяк не могли знайти свою гру.

Однак відкрили рахунок таки господарі. Роман Кордоба, відгукнувшись на передачу Радевича, точно пробив у дальній кут.

Наставник «зелено-білих» Валерій Легчанов пояснив складний початок матчу: «Не можу сказати,що була недооцінка, але десь нерозважливо підійшли. І перші зміни дуже мені не сподобались. Ми могли почати з 0:1 або навіть з 0:2. Але добре, що так сталося, реалізували свій гольовий момент. Уже гра пішла більш за нашим сценарієм».

А Михайло Грицина ще до перерви подвоїв перевагу львів’ян. У другому таймі господарі продовжують нарощувати, гандикап Кордоба пробиває зі стандарту, а Кузь проштовхує м’яча у сітку – 3:0. Проте «Сокіл» таки вносить свої корективи у сценарій. Не догледіли Лисенка, який після блискучої передачі Педяша вражає ворота «енергетиків». А невдовзі той таки Педяш, найкращий бомбардир Екстра-ліги, записує у свій актив гол – 3:2.

Тарас Кузь зазначив: «Всі команди Романа Миколайовича Ковальчика добре готові фізично і з ними завжди важко грати. Тому гра була дуже напруженою. «Сокіл» постійно пресингує, тому це непроста команда. Бачите, у попередньому турі вони навіть обіграли "Локомотив" вдома. Вони дуже непередбачувані, це збалансована команда».

Далі Микола Грицина обікрав суперника і віддав на молодшого брата. А той оформив дубль – 4:2. «Сокіл» таки зумів грюкнути дверима, забивши третій. Але на більше хмельничан не вистачило.

Автор двох голів Михайло Грицина розповів: «Наші суперники молоді, голодні на ті перемоги. Вони стараються комусь щось довести. Можливо, й більше витривалі, бо молодші. В нас є старші люди. Але клас бере своє, скажімо так. Так що гра важка, але глядачам то тільки «в плюс». Добре, що перемогли».

Тож на міні-канікули «зелено-білі» йдуть на другому місці турнірної таблиці Екстра-ліги.