“Енергія” вчетверте зустрілась з командою з Єнакієво

Новини футзалу

21:10, 25 березня 2014

Львівська “Енергія” четвертий раз поспіль зустрілась із командою з Єнакієво. Домашня напружена зустріч із лідерами Чемпіонату щоправда потішила лише вболівальників. Зелено-білі леви опісля гри залишились розчарованими.

Ця гра - це можливість енергетиків спробувати вдруге у сезоні обіграти лідерів турнірки.

Перша десятихвилинка гри запам’яталася обопільними атаками. Без сумніву, воротарі Кардаш і Юкіч були кращими у складі своїх команд. Єдиний м’яч у першому таймі все ж забили гості. Свирідов розмочив ворота, коли до перерви залишалося трохи більше хвилини.

Всього 24 секунди після відновлення гри знадобилося «Енергії», щоб зрівняти рахунок - відзначився Валерій Легчанов. Натомість ще за декілька хвилин Хурсов відправляє м’яча у нашу сітку. Невдовзі після прострілу з кутового воротар “Єнакієвця” не зміг зафіксувати м'яч, а наш Михайло Грицина був тут як тут - рахунок знову став рівним.

Третій удар зелено-білим завдає Нестерук. Проте на 37 хвилині гості в 6 раз порушили правила. Відтак з 10-тиметрового Легчанов впевнено реалізує дабл-пенальті. На табло 3:3.

3:3 - бойова нічия четверта поспіль для львівської "Енергії" , яка як і раніше впевнено займає четверту сходинку турнірки. Лідерські ж позиції "Єнакієвця" в цьому чемпіонаті непохитні. Ірина Шубінець, Олексій Шелковий. ГНЛ.