«Енергія» впритул наблизилась до виходу у фінал плей-офф Екстра-ліги

18:09, 4 квітня 2016

Львівська «Енергія» провела два поєдинки з херсонським «Продексімом» у півфіналі плей-офф Екстра-ліги. У першій дуелі «зелено-білі» просто не помітили суперника. І тріумфували з рахунком 6:1.

Херсонська команда привезла цілий автобус живої підтримки. І фани не готові стати свідками ще одного розгрому «Продексіму». Підопічні Ігоря Москвичова чудово це розуміють і раз у раз випробовують реакцію Кардаша. Проте першими ключі до воріт опонента знаходять «енергетики». Пострілом у дальній кут львів’ян уперед виводить Василь Денис.

«Хлопці хочуть вигравати. Тому просто об’єднуємося один навколо одного. Це нам допомагає в грі, підставляємо плече один одному у важкий момент. Сьогодні хтось на себе взяв лідерські якості. Я дуже радий за Василя Дениса, який зумів сьогодні відзначитись. Певний час не відзначався. Сподіваюся, кожен у потрібний момент зможе це зробити», — каже головний тренер «Енергії» Максим Павленко.

Після перерви Андрій Федюк подвоює перевагу «зелено-білих», реалізувавши пенальті. Та херсонці рук не опускають. На 30-ій хвилині Фетько виводить Бессалова на побачення з голкіпером «Енергії». 2-1 «Продексім» скорочує відставання. Однак ні гості не встигли вволю потішитись, ні господарі засмутитись. Кузь блискавично відповідає влучним ударом по воротах «біло-синіх».

«В нас був дуже хороший настрой команди, ми були підготовлені. Ну і, звичанйо, немалий фактор зіграло, що була удача на нашій стороні . То, що ми свої моменти реалізовували», — розповідає гравець «Енергії» Тарас Кузь.

Напруга не спадала до кінця зустрічі. Михайло Грицина виявився спритнішим за Ципуна і записав у актив своєї команди четвертий гол. А за півтори хвилини до завершення херсонці заробили право на дабл-пенальті. З 10-метрової позначки забив Волянюк.

У підсумку — 4:2 — друга поспіль перемога «зелено-білих» над «Продексімом».

«Майстерність «Енергії» зараз є вищою. Хоча після вчорашнього провального матчу я задоволений грою своєї команди. Повністю задоволений. Крім результату. Хотілось, аби він був кращим», — каже головний тренер «Продексіму» Ігор Москвичов.

Наступний етап протистояння стартує у Херсоні 23 квітня. Аби оформити вихід у фінал, підопічним Максима Павленка достатньо однієї перемоги.