«Енергія» здолала головного фаворита першості України

14:53, 10 листопада 2014

Львівська «Енергія» прийняла вдома чинного чемпіона України — харківський «Локомотив». Нашим футзалістам вдалося випередити іменитих суперників.

Активніше розпочав поєдинок «Локомотив», та «Енергія» перехопила ініціативу і доволі швидко Степан Струк відкрив рахунок. Під завісу першого тайму перевагу господарів подвоїв Віталій Багряк.

Після перерви Журба потужним ударом записує на рахунок харків’ян перший і останній гол.

Головний тренер львівської команди Максим Павленко зазначив: «Враховували те, що можемо пропустити у будь-який момент, все ж таки це Локомотив, чемпіон країни. Тому залишились вірними собі, своїй тактиці».

«Енергія» встояла і навіть спромоглася добити суперника. Михайло Грицина ударом головою зняв усі питання про переможця. У підсумку — 1:3, впевнена перемога «енергетиків».