«Енергія» зустрічалася зі «Спортлідером +»

15:04, 30 листопада 2015

Львівська «Енергія» втратила очки в 11-му турі Естра-ліги. «Зелено-білі» розписали бойову нічию у домашньому поєдинку із хмельницьким «Спортлідером +» . Відтак не змогли скоротити відставання від харків’ян, лідерів чемпіонату.

Кілька днів тому «енергетики» приходили підбадьорити жіночу футзальну збірну у двобої з італійками. Тепер панянки із трибун підтримують «зелено-білих». Фани «Спортлідера» теж не сплять.

До 13-ої хвилини команди втримують свої ворота «сухими». Далі Тарас Кузь після асисту Мар’яна Маринюка влучним пострілом виводить «Енергію» вперед. А під завісу першого тайму Федюк та Маринюк організовують ще один гол і подвоюють перевагу господарів.

«Два тижні перед тим ми чотирьох чоловік взяли, які зараз от іграють футбол. В нас ще іде, ми ще міняємо обойму, міняємо нашу команду, ще шукаємо двох гравців. Для тго, щоб у майбутньому починати щось відшліфовувати», – каже головний тренер «Спортлідера +» Роман Ковальчик.

Другий тайм перевертає усе із ніг на голову. Гості яскраво демонструють: повертатись додому із порожніми руками не збираються. На 23-ій хвилині ВлАсович замикає передачу Калукова — 2:1. Ще кілька разів «Енергію» рятує вдала гра голкіпера. Та Подлюк вдало використовує пожежу у штрафному львів’ян. Після сейву Кардаша він грає на добиванні і зрівнює рахунок. 2:2 – команди розходяться миром.

«Пропустили два якихось нелогічних, таких трудових, той м’яч загнали в ті ворота. Ми забивали всі голи з комбінацій. Десь недопрацювали, концентрація підвела нас», – розповідає капітан «Енергії» Андрій Федюк.