Facebook змінив вимоги до політичної реклами через президентські вибори в Україні

Політичну рекламу для української аудиторії зможуть публікувати лише з території України

16 січня

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook змінила вимоги до публікації політичної реклами у країнах, де цьогоріч пройдуть вибори, повідомили агенції Reuters представники соцмережі.

Зокрема, з початку лютого 2019 року публікувати політичну рекламу для української аудиторії зможуть лише рекламодавці, які перебувають на території України. На думку представників Facebook, це допоможе протидіяти зовнішньому втручанню у виборчі процеси, адже починаючи з 2016 року Facebook став ключовим майданчиком для політичної боротьби практично у всіх великих країнах.

Президентські вибори в Україні, нагадаємо, відбудуться 31 березня.

Таке ж нововведення Facebook з середи, 16 січня, почало працювати для 190-мільйонної Нігерії, де президентські вибори пройдуть 16 лютого.

Для Індії, де навесні пройдуть парламентські вибори, Facebook запропонував інший спосіб розміщення політичної реклами: такі оголошення потраплятимуть до спеціальної онлайн-бібліотеки і зберігатимуться там упродовж семи років. Таку ж систему отримає Євросоюз у травні цього року, адже там наприкінці травня пройдуть вибори до Європарламенту.

У Facebook також наголосили, що компанія впроваджуватиме різні заходи з метою протидії втручанню у вибори залежно від країни.

Раніше Facebook дозволив бачити, люди з якої країни керують сторінками чи групами. На вкладці «Info аnd Ads» можна побачити, скільки людей і з якої країни їх ведуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 лютого
Якість послуг у колишніх МРЕВ перевірятимуть «таємні агенти»
Борис Ґудзяк став архиєпископом і очолив Філадельфійську митрополію УГКЦ у США
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ