Фанати данського «Брондбю» закидали футболістів «Копенгагена» дохлими щурами

10:38, 18 квітня 2017

Фанати данського футбольного клубу «Брондбю» під час матчу чемпіонату країни з «Копенгагеном» закидали футболістів команди суперника дохлими щурами. Про це інформує «Сьогодні».

Як зазначається, зустріч «Брондбю» й «Копенгагена» пройшла в понеділок, 17 квітня, і завершилася перемогою столичної команди з рахунком 1:0. Єдиний м'яч на 65-й хвилині забив Беньямін Вербич.

Інцидент стався за п'ять хвилин до кінця основного часу матчу. Гравець «Копенгагена» пішов виконувати кутовий удар, і в цей момент вболівальники господарів почали кидати в нього і в його партнерів дохлих щурів. Всього вболівальники кинули чотири тушки тварин.

Слід зазначити, що «Копенгаген» і «Брондбю» - одвічні суперники і найбільш титуловані клуби Данії. «Копенгаген» вигравав чемпіонат країни 11 разів, «Брондбю» є 10-разовим чемпіоном.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET інформував, що вболівальники англійських клубів «Ковентрі Сіті» і «Чарльтон Атлетик» в знак протесту закидали футбольне поле іграшковими свинями. Також повідомлялося, що у Франції фанати зірвали футбольний матч між «Бастією» і «Ліоном» та змусили гравців команд ховатися у роздягальні.