Фанати зірвали матч «Волинь» - «Металіст»

16:21, 7 грудня 2014

Заключний матч року в Луцьку завершився скандалом. За дві хвилини до завершення основного часу на поле луцького стадіону «Авангард» вибігли уболівальники і арбітр зустрічі Дмитро Кутаков зупинив гру, пише XSPORT.

До цього моменту харківський «Металіст» вів у рахунку 2:1. Тепер справа за дисциплінарними органами Прем'єр-ліги, які можуть зафіксувати перемогу «Металіста» з цим же рахунком, але при цьому покарати фінансово «Волинь», або зарахувати волинянам технічну поразку і теж покарати гривнею команду Віталія Кварцяного.

Спочатку у матчі повели волиняни, які зусиллями Олександра Кобахідзе на 33-ій хвилині відкрили рахунок - 1:0. Однак вже у другому таймі «Металіст» продемонстрував справжній характер, спочатку зрівнявши рахунок - відзначився Едмар, а потім без проблем забивши пенальті - 1:2.

Проте відсвяткувати перемогу харків`янам завадили фанати, які вибігли на поле.