ФК «Карпати» у Львові розгромили «Карпати» з Галича

Матч між принциповими суперниками завершився з рахунком 4:0

19:21, 18 вересня 2021

Львівський футбольний клуб «Карпати» розгромив з рахунком 4:0 ФК «Карпати» з Галича у 9 турі Другої ліги на стадіоні «Україна». Після цієї перемоги львів’яни посідають четверте місце в турнірній таблиці.

Львівські «Карпати» від початку матчу переважали суперника. Перші два голи були забиті за 15 хвилин: на 12 хвилині відзначився Андрій Ткачук, а на 14 – Максим Гуменюк. На перерву команди пішли за рахунку 3:0 на табло: на 39 хвилині перевагу львівського клубу автоголом збільшив Андрій Вичіжанін. Фінальну крапку в матчі поставив Гуменюк, оформивши на 58 хвилині дубль.

Перемога над «Карпатами» з Галича дозволила львівським «Карпатам» вийти на 4 місце турнірної таблиці групи А Другої ліги з 18 очками. Львів’яни випередили вінницьку «Ниву», яка в нинішньому матчі поступилася вишгородському «Діназу».

Загалом львівські «Карпати» провели вісім матчів (у першому турі львівський клуб не брав участі), у яких здобули шість перемог. Програли львів’яни двічі – «Діназу» та ЛНЗ з Черкас, клубам, які зараз займають друге та третє місце турнірної таблиці.

Додамо, що раніше львівські «Карпати» зустрічалися з «Карпатами» з Галича в кубковому матчі, який завершився з рахунком 1:0 на користь львів’ян. Єдиний гол у грі забив Максим Гуменюк.